TREND: Kozaki za kolano

TREND: Kozaki za kolano

Szukasz seksownych i mega kobiecych butów na ten sezon? Kozaki za kolano są właśnie stworzone dla Ciebie! To obuwie podpiły serca na wybiegach oraz wśród fashionistek. Wydłużają i podkreślają nogi, pasują do klasycznego stylu oraz glamour looku. Możesz je założyć na wieczór, a także na co dzień.
POLECAM: CYBER MONDAY

POLECAM: CYBER MONDAY
Jak możemy się domyślić, Cyber Monday pochodzi ze Stanów Zjednoczonych już od 2005 roku. Przypada on w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. Słynie on z licznych wyprzedaży i promocji głównie w sklepach internetowych. 
MUST HAVE: Zimowe Czapki

MUST HAVE: Zimowe CzapkiNie wyobrażam sobie zimy bez ciepłej, milutkiej czapki. Ochrania naszą głowę przed mrozem, a przy tym dobrze i modnie możemy wyglądać.Na wybiegach mogliśmy zobaczyć różne rodzaje, z pomponami i bez, z naszywkami, napisami..., więc łatwo dobierzesz je do każdego stylu ubierania się.
TREND: Krata

TREND: Krata
Krata co jakiś czas powraca. I w tym sezonie możemy ogłosić ją jednym z najgorętszych trendów. Mogliśmy ją zobaczyć w kolekcjach jesiennych między innymi u Chanel, Calvina Kleina, Ralpha Laurena, Courregesa, Isabel Marant oraz Lanvina.
Copyright © 2014 Dress up with Patt , Blogger